طلایاب و فلزیاب اجاره ای؟

طلایاب و ️فلزیاب اجاره کنیم یا نه؟؟

دوستان و کاربران گرامی:
تجربه ما در بیش از ۱۵سال این مساله را به ما ثابت کرده که اجاره فلزیاب اصلاً کار درستی نیست و برای این گفته چند دلیل داریم:
اولین دلیل : اولین دلیل اینکه باید عنوان کنم هیچ کس فلزیاب حرفه ای و کار درست خود را برای اجاره نمیدهد و چون میخواهند پول بگیرند یه فلزیاب از رده خارج و از کار افتاده و ضعیف را اجاره میدهند به نحو دیگر اگر بخوام عنوان کنم این هست که دستگاه فلزیاب خوب، کسی اجاره نمیدهد تا دستگاه توسط اجاره کننده خراب شود.
دومین دلیل : قیمت بالای اجاره میباشد، شما تو این بازار باید قیمت بالایی را برای اجاره بپردازید که این اصلاً مقرون به صرفه نیست چون با یه مقدار بیشتر هزینه میتونید یه فلزیاب خوب داشته باشید.
سومین دلیل : اپراتوری دستگاه میباشد، برای گرفتن نتیجه خوب شما باید یک هفته تا ده روز با دستگاه کار کنین تا تجربه لازم برای گرفتن نتیجه مطلوب رو بدست آورید و بتونید به هدف خود برسید.
چهارمین دلیل : دیده شده شما هزینه برای اجاره فلزیاب کردید اما موقعیت مناسب برای بررسی منطقه بدست نیاورده اید (عوامل تاثیر گذار : بارندگی و شرایط جوی نامناسب، شلوغ بودن منطقه ، یه مشکل عادی برای انسان پیش آمدن و …) که میتونه شما را از رفتن به منطقه مورد نظر منصرف سازد.

http://telegram.me/nanobazargan60

وب سایت و کانال تلگرام شرکت فلزیاب نانوبازرگان این مطلب را فقط جهت راهنمایی شما و اطلاع از جوانب اجاره فلزیاب منتشر نموده و امیدواریم توانسته باشیم در این امر مفید واقع بوده باشیم..
باتشکر
مدیریت شرکت فلزیاب نانوبازرگان

شرکت فلزیاب نانوبازرگان
"</p

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .